A je to tady! Dnešek je dnem, kdy jsme oficiálně spustili do provozu nový e-shop TričkaMánie.cz.. a co je skvělé? Že tohle vše je terpve začátek! Chystáme pro vás výrazné rozšíření sortimentu, módní trička z vlastní dílny, nějaký ten stylový textil bez potisku a třeba taky trika pro absolventy. A pokud jste hraví tak jako my, máme pro vás připraveny různé akce, soutěže a slevy.. sledujte nás!

Zčínáme…

Jsme sice začínající internetový obchod.. s čím však nezačínáme, to je potisk triček. Naše firma má za sebou 20ti letou tradici, potiskly jsem již více než 500 000 triček, a naše zkušenost je zárukou Vaší spokojenosti. Nyní jsme na začátku v on-line obchodování, ale věřte, že pokud půjdete s námi, budeme růst společně a vy budete mít možnost nakoupit spousty skvělých trendy triček za skvělé ceny.

Co chystáme…

Lednový start je jen rozjezd! V nabídce máme aktuálně asi 16 druhů potisků, ale budou přibývat. Navíc dostanete příležitost podílet se na vývoji naší kolekce i vy! Sleduj akci Prodej svůj nápad. To, na co se můžete těšit dále jsou nové módní střihy našich triček, které jsou aktuálně trendy celosvětově! Budou přibývat další tématické kategorie, nabídneme vám mimo unisexové trika také typické trička pro holky a kluky, nebo nabídneme trička za super ceny pro celou vaši partičku.


 							 								Men Collections 								2016

 

Triko o 150Kč levněji nebo dokonce triko zadarmo? To prostě chceš!

Pokud patříš mezi soutěživé hipstery, nebo chceš mít naše trika za co nejlepší ceny, tak nás sleduj kde to jde a my pro tě určitě potěšíme. Na našich sociálních sítích a webu se pudou různě pohybovat slevové kupóny, návody na to jak s námi ušetřit.. takže nezbývá než být ve střehu. Více o tom na stránce slevy kde pak najdeš i proklik na naše aktuální soutěže..

Díky za přečtení našeho prvního blogerského příspěvku, přineseme další..
Tvoje TričkaMánie! … sleduj nás a uvidíš co z nás společně vyroste 😉

 

 

Zanechte komentář

Your email address will not be published.